بیست و چهارمین کنگره سالیانه انجمن چشم پزشکی ایران دی 93

بیست و چهارمین کنگره سالیانه انجمن چشم پزشکی ایران

Twenty-fourth Annual Congress of the Iranian Society of Ophthalmology

بیست و چهارمین کنگره سالیانه انجمن چشم پزشکی ایران

بیست و چهارمین کنگره سالیانه انجمن چشم پزشکی ایران در تاریخ ۱۰ دی ۱۳۹۳ تا ۱۳ دی ۱۳۹۳ توسط انجمن علمی چشم پزشکی ایران در شهر تهران برگزار گردید.


کشور ایران از دیرباز مهد تمدن، علم و فرهنگ بوده و مردمانش طالب آموزش و تحقیق و در جستجوی علوم جدید و تهران به عنوان پایتخت این کشور دربرگیرنده مراکز دانشگاهی متعدد در کنار آثار متعدد تاریخی و جاذبه های گردشگری میزبان برگزاری بیست و چهارمین کنگره بین المللی چشم پزشکی ایران است.

این گردهمایی به همت انجمن چشم پزشکی ایران و با همکاری گروه چشم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و مشارکت همکاران چشم پزشک داخل و خارج از کشور در تاریخ 13-10 آذر ماه 1393 برگزار خواهد شد.

علیرغم گسترش روزافزون دنیای مجازی و ایجاد بانکهای اطلاعاتی وسیع در زمینه های مختلف و از جمله چشم پزشکی، برگزاری کنگره ها و گردهمایی ها هنوز به عنوان رکن اصلی اطلاع رسانی در زمینه نوآوریها و ابداعات و اختراعات مطرح بوده و بستر مناسبی است تا کلیه همکاران بتوانند ایده ها و راه حل های مشکلات بیماران را در یک فضای رو در رو به بحث و نظر خواهی بگذارند.

بسیار مفتخرم که به عنوان دبیر علمی کنگره بیست و چهارم انجمن چشم پزشکی ایران از کلیه همکاران دعوت نمایم تا ضمن مشارکت فعال در برگزاری هر چه بهتر این گردهمایی عظیم علمی رهنمودهای خیرخواهانه خود را از اینجانب دریغ ننمایند.