اسفند 00

در تاریخ ۳ اسفند ۱۴۰۰ تا ۵ اسفند ۱۴۰۰ توسط در شهر جزیره کیش برگزار خواهد شد.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.


انجمن بیوانفورماتیک ایران در نظر دارد اولین همایش بین المللی و دهمین همایش ملی بیوانفورماتیک ایران را با همکاری پردیس های بین المللی دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران در جزیره کیش در تاریخ ۵-۳ اسفند ۱۴۰۰ در محل پردیس بین الملل کیش دانشگاه تهران در جزیره کیش برگزار کند.

همایش‏ های بیوانفورماتیک ایران بزرگ ترین همایش در زمینه زیست شناسی محاسباتی و زیست شناسی سامانه ای در ایران می باشند. انجمن بیوانفورماتیک ایران از سال ۱۳۸۲ تاکنون موفق به برگزاری ۹ همایش ملی شده است: دانشگاه تهران (۴ دوره)، پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری (۲ دوره)، دانشگاه تربیت مدرس (۱ دوره)، دانشگاه زابل (۱ دوره) و پژوهشکده علوم زیستی پژوهشگاه دانش های بنیادی (IPM) (۱ دوره). بیوانفورماتیک علمی بین رشته ای و نو پا در ایران بوده و نیازمند تعامل و هم اندیشی علوم مختلف را دارد. هدف اصلی از برگزاری این همایش نیز ایجاد این فضای مناسب برای بحث و تبادل نظر بین محققان و اندیشمندان، ارائه آخرین دستاوردهای علمی در عرصه های مختلف این حوزه، برگزاری هم اندیشی، نشست‌های تخصصی، کارگاه‌های آموزشی، انتقال تجربیات میان علاقه مندان و اطلاع از یافته‌های جدید در هر یک از حوزه‌های مرتبط با بیوانفورماتیک می‌باشد. از این رو از همه اساتید، دانشمندان، محققین، دانشجویان علاقه مند در حوزه بیوانفورماتیک دعوت به  عمل می آید تا در این مهم حضور به هم رسانند.

امید است که برگزاری این همایش بتواند به هم افزایی تجربه‌ها و ارتباط مستقیم و رو در روی پژوهشگران و دانشجویان فعال در زمینه بیوانفورماتیک کمک شایانی نماید.

  


 
 محورهای همایش:

·         هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در زیست شناسی

·         مدل سازی در زیست شناسی محاسباتی

·         کلان داده‌ها در زیست شناسی

·         کشف و طراحی محاسباتی دارو

·         زیست شناسی سامانه‌ای

·         بیوانفورماتیک ساختاری

·         آنالیز توالی‌های بیولوژیکی

 مقالات پذیرش شده در