سومین کنگره بین‌المللی تولیدمثل اردیبهشت 96

سومین کنگره بین‌المللی تولیدمثل

سومین کنگره بین‌المللی تولیدمثل

سومین کنگره بین‌المللی تولیدمثل در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ تا ۱ خرداد ۱۳۹۶ توسط انجمن علمی جنین‌شناسی و بیولوژی تولیدمثل ایران در شهر تهران برگزار گردید.


کنگره پیش رو که از تاریخ 30 اردیبهشت تا 1 خرداد 1396 برگزار خواهد گردید نتیجه برنامه ریزی و تلاش همکاران و هیئت مدیره انجمن علمی جنین شناسی و بیولوژی تولیدمثل ایران می باشد که مباحث علمی آن در قالب 18 محور به همراه کارگاه های تخصصی جانبی برگزار خواهد شد.

این همایش فرصت مغتنمی را برای ارائه یافته ها، تبادل اطلاعات و ایده های علمی و اجرایی شما عزیزان در حیطه تولیدمثل در کشور فراهم می آورد. این کنگره همچنین زمینه ای را فراهم می سازد تا متخصصین و پژوهشگران با بهره گیری از آخرین یافته های نوین در سطح دنیا و تحقیقات داخل کشور، تجربیات و یافته های خود را مبادله نمایند و با توسعه ارزنده از این کنگره در جهت ارتقای تحقیقات و عملکرد خود اقدام نمایند.

خداوند متعال را سپاسگزاریم که افتخار میزبانی شما عزیزان را در برگزاری سومین کنگره بین المللی تولیدمثل ایران عطا فرموده است. امسال توفیق برگزاری این کنگره را در قالب محورهای تخصصی تولیدمثل و کارگاه های جانبی علمی و تخصصی با دعوت از اساتید دانشگاه ها و مراکز پژوهشی کشور عزیزمان و همچنین اساتید برجسته ایرانی و غیر ایرانی در خارج از کشور جهت تبادل اندیشه ها، دیدگاه ها و انتقال تجربیات پیشرو داریم تا بدین وسیله با ارائه راهکارهای نوین مسیر نیل به اهداف عالیه نظام سلامت را هموار سازیم. امیدواریم سه روز از بهترین خاطرات در کنار هم بودن و کسب علم نمودن را در فضایی آکنده از مهر و عطوفت تجربه نماییم.

لذا از تمامی پژوهشگران، اندیشمندان و دست اندرکاران محترم جامعه بزرگ پزشکی، دانشگاهیان و اندیشمندان این حوزه در داخل و خارج از کشور تقاضا می گردد که با علم و تجربه خود در برنامه ریزی و برگزاری هر چه با شکوه تر این کنگره ما را یاری نموده و با ارائه مقالات پژوهشی و دستاوردهای تحقیقاتی خود به غنای آن بیفزایند.

 

اهداف کنگره:

فراهم آوردن محیطی مناسب جهت عرضه آخرین یافته‌ها و دستاوردهای محققان و دانشجویان سراسر کشور در قالب مقالات و کنفرانس‌های علمی
دستیابی به راه ها و ابزارهای جدید و مؤثر در جهت تشخیص و درمان بیماری‌های مرتبط با تولیدمثل
ایجاد بستری مناسب جهت آشنایی محققان و دانشجویان با آخرین یافته‌های علمی در زمینه موضوع کنگره
فراهم آوردن محیطی مناسب برای ایجاد تعاملات علمی بین محققان و متخصصین حوزه تولیدمثل

 

محورهای کنگره:

درمان های طبی -  دارویی  و تاًثیر آن بر کمیت و کیفیت اسپرم
سلامت جنین قبل از لانه گزینی
نتایج  درمان با داروهای ناباروری موجود در ایران 
نقش آندومتر در RIF و سقط مکرر و روشهای نوین در درمان
انجماد و پیوند تخمدان  و حفظ باروری
سندروم تخمدان پلی کیستیک
مدیریت جامع کیفیت (TQM) در مراکز درمان ناباروری
ابعاد پزشکی، حقوقی و اخلاقی اهدا تخمک
ART در دام
اندومتریوز
سلولهای بنیادی و تولیدمثل
روشهای نوین در درمان ناباروری از طریق باروری شخص ثالث (  انتقال هسته ، انتقال میتوکندری و ...)
تغذیه و ورزش
محیط زیست  و مواجه شغلی 
ابعاد جامعه شناختی تولید مثل
سلامت جنسی و خانواده و بهبود روابط زناشویی
فرزندآوری و حمایت زوجین نابارور
ابعاد بهداشت روانی باروری و فرزندآوری

 مقالات پذیرش شده در سومین کنگره بین‌المللی تولیدمثل