سومین همایش توانبخشی عصبی ابن سینا مهر 97

سومین همایش توانبخشی عصبی ابن سینا

The third ibn Sina nervous rehabilitation conference

سومین همایش توانبخشی عصبی ابن سینا

سومین همایش توانبخشی عصبی ابن سینا در تاریخ ۱۲ مهر ۱۳۹۷ تا ۱۳ مهر ۱۳۹۷ توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی همدان معاونت تحقیقات و فناوری در شهر همدان برگزار گردید.این همایش تحت حمایت سیویلیکا بوده است و به محض اتمام مراحل نمایه سازی، مقالات آن از طریق همین پایگاه منتشر خواهد شد.


گسترش روزافزون علوم توانبخشی و علوم وابسته در جهان معاصر، متخصصان و علاقمندان این حوزه از علم را ناگزیر می سازد که با آخرین تجارب و دستاوردهای مرتبط آشنا شوند.
پس از حدود نیم قرن حضور رشته های توانبخشی در کشور و یک دهه حضور در دانشگاه علوم پزشکی همدان افتخاریست برای ما که در شهر همدان، دیار ابوعلی سینا، میزبان شما علاقمندان به پژوهش و سروران گرامی در دومین همایش توانبخشی عصبی ابن سینا در تاریخ 13 و 14 مهر ماه 1396 هستیم. 
دومین همایش توانبخشی عصبی ابن سینا، ضمن یادآوری اولین همایش که یکی از رویداد علمی و برجسته توانبخشی در کشور بوده است،در برگیرنده‌ی کلیه‌ی محورها، مباحث و موضوع‌های توانبخشی عصبی خواهد بود و از حوزه هایی است که در آن تمامی رشته های توانبخشی به ارائه خدمات و انجام پژوهش می پردازند. در این دو روز سعی خواهد شد از دانش، تفکر و تجارب ارزنده پژوهشگران و اساتید ارجمند در عرصه های مختلف هرچه بیشتر بهره گرفته شود.
امید است این همایش بتواند فضای زنده‌ای برای تبادل اندیشه ها که شرط اساسی و ضروری رشد علمی در جامعه به شمار می رود، بین شرکت‌کنندگان ایجاد نماید و با تقویت نگرش ها و رویکردهای میان رشته ای و بین رشته ای و با تاکید بر توانبخشی عصبی، پویایی بیشتری به این جامعه بزرگ و کمتر شناخته شده ببخشد.

 مقالات پذیرش شده در سومین همایش توانبخشی عصبی ابن سینا