سمینار علمی مراقبت های پرستاری در بهداشت روان و سلامت جامعه آبان 96

سمینار علمی مراقبت های پرستاری در بهداشت روان و سلامت جامعه

سمینار علمی مراقبت های پرستاری در بهداشت روان و سلامت جامعه

سمینار علمی مراقبت های پرستاری در بهداشت روان و سلامت جامعه در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۶ توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول و تحت حمایت سیویلیکا در شهر علی آباد کتول برگزار گردید.این همایش تحت حمایت سیویلیکا بوده است و به محض اتمام مراحل نمایه سازی، مقالات آن از طریق همین پایگاه منتشر خواهد شد.


خداوند متعال را سپاس می گوییم که توفیق برگزاری سومین سمینار پرستاری بهداشت روان و سلامت جامعه را با یاری و کوشش سایر مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی برای ما فراهم کرد. با اعتقاد به لزوم ایجاد تغییرات هم راستا با ویژگی های الگوهای سلامتی و ناخوشی، فناوری های جدید، انتظارات جامعه و سیاستهای کلی نظام سلامت، هدف از برگزاری این کنگره تبادل
نظر و ارائه یافته های نوین آموزش پرستاری رابطه با راهکارهای مناسب ارتقاء کیفی آموزش پرستاری و مامایی در ایران می باشد. لذا مقوله هایی نظیر ارائه رهکارهایی برای چالشهای موجود در آموزش پرستاری و مامایی،مدیریت کیفیت در آموزش، آموزش مداوم، رویکردهای نوین تدریس، آموزش الکترونیکی، ارتقاء کیفیت آموزشهای نظری و بالینی دراین کنگره مورد بحث و بررسی قرار می گیرندو یقینا تعامل صاحبنظران آموزش پرستاری و مامایی و پرستاران وبه اشتراک گذاشتن تجربیات در این زمینه تسهیل کننده نیل به اهداف ما می باشد. در خاتمه ضمن آرزوی توفیق برای همه پژوهشگران و اساتیدی که با سخنرانی و ارائه مقاله خود باعث غنای علمی کنگره شده اند ، مراتب سپاس و قدرانی خود را از ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی جناب آقای دکترعلیرضا لادن مقدم و معاونت پژوهشی دانشگاه جناب آقای دکترمسعود رادمهر کمال تشکر و قدردانی به عمل می آید.

 

 

محورهای همایش:
 
- سالمندی
- خود مراقبتی
- جانبازان
- ورزش و سلامت
- اقتصاد سلامت
- پرستاری توانبخشی
- اخلاق پرستاری
- مدیریت پرستاری
- نظام تحول سلامت
- سلامت روان
- بهداشت جامعه
- بهداشت روان زندگی سالم
- سلامت اجتماعی و روانی
- کیفیت زندگی
- درمان های مکمل
- مراقبت های تسکینی
- مدیریت پرستاری
- مراقبت پیش بیمارستانی
 مقالات پذیرش شده در سمینار علمی مراقبت های پرستاری در بهداشت روان و سلامت جامعه