شانزدهمین کنگره بین المللی زنان و مامایی ایران مهر 97

شانزدهمین کنگره بین المللی زنان و مامایی ایران

16th International Congress of Women and Obstetrics of Iran

شانزدهمین کنگره بین المللی زنان و مامایی ایران در تاریخ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ تا ۲۰ مهر ۱۳۹۷ توسط گروه زنان و مامایی دانشگاه علوم پزشکی تهران و انجمن متخصصین زنان و مامایی ایران در شهر تهران برگزار گردید.


 تلاش کمیته برگزاری کنگره بر این خواهد بود که برنامه شایسته و با بارعلمی مناسب و ارزنده برای شما عزیزان تدارک دیده و با ارائه مطالب جدید و به روز شما را در عرصه بالین و کسب دانش پزشکی یاری رساند. هدف نهائی ما در ارتقاء سلامت مادران و بانوان عزیز کشورمان می باشد . امیدواریم که این همایش فرصتی فراهم آورد تا شما بتوانید در طول برنامه های علمی کنگره در فراگیری ایده های نوین نقش فعال داشته و دانسته های خود را با همکارانتان به مشارکت بگذارید. دوستان قدیمی را ملاقات کرده و دوستان جدید بیابید. خدای متعال را سپاسگزاریم که با تلاش های بی وقفه و حمایت همه جانبه سرکار خانم دکتر اشرف آل یاسین مدیر محترم گروه زنان و مامایی و همکاری و تلاش صمیمانه کمیته علمی و سخنرانان بتوانیم این همایش را جهت برگزاری هرچه بهتر برنامه ریزی نماییم . امید است که مطالب ارائه شده در کنگره که با مشارکت اساتید محترم و مدعوین برجسته بین المللی خواهد بود ، قابل استفاده برای همکاران عزیز و دستیاران و دانش پژوهان گرامی باشد. از اساتید و همکاران محترم در کلیه دانشگاهها و مراکز علمی و تخصصی و بیمارستانهای سراسر کشور جهت مشارکت موثر و فعال در کنگره دعوت میشود.
دربرنامه ریزی شانزدهمین کنگره بین المللی زنان و مامایی سعی شده است باتوجه به نقطه نظرات همکاران محترم اقدام و به نیازهای اعلام شده ، حتی الامکان پاسخ مناسبی ارائه شود. برنامه علمی این کنگره بصورت پانلهای بحث و بررسی موضوعات درخواست شده و همچنین کارگاههای آموزشی و کاربردی و حضور اساتید صاحب نظر از سراسر کشور و همچنین خارج از کشور ، انجام خواهد شد.
امید است تلاش جمعی اعضای کمیته علمی و اجرائی برنامه ارزشمندی را جهت شرکت کنندگان محترم فراهم سازد.