آبان 99

در تاریخ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ تا ۲۲ آبان ۱۳۹۹ توسط در شهر تهران برگزار گردید.این همایش تحت حمایت سیویلیکا بوده است و به محض اتمام مراحل نمایه سازی، مقالات آن از طریق همین پایگاه منتشر خواهد شد.


نقشه برداري مغز يك علم بينابيني و چند نظامه است كه با استفاده از تكنولوژيهاي پيشرفته اي همچون Magnetic Resonance Imaging, Optical Imaging, Positron emission tomography, Magnetoencephalography, Electroencephalography, Transcranial Magnetic Stimulation و غيره به مطالعه سيستم اعصاب و مغز مي پردازد. دانشگاه شهيد بهشتي بعنوان پيشتاز اين علم در كشور هر ساله يك همايش بين المللي در زمينه نقشه برداري مغز برگزارمي كند. رسالت ما گردهم آوردن دانشمندان داخلي و خارجي در حوزه هاي علوم پزشكي، مهندسي، رياضيات، روانشناسي، كامپيوتر و ساير حوزه هاي مرتبط با اين علم،  جهت تبادل اطلاعات و استفاده از تكنولوژي هاي پيشرفته به منظور درك سيستم اعصاب و بيماري هاي مربوط به آن است.

هفتمين همايش بين المللي نقشه برداري مغز ايران مانند سالهاي گذشته با حضور تعدادي از برجسته ترين دانشمندان علوم اعصاب جهان آبان 99 به صورت مجازي برگزار ميشود و علاقه‌مندان به شركت در اين همايش ميتوانند نسبت به ثبت نام و پرداخت هزينه همايش در همين سايت از قسمت ثبت نام اقدام كنند.

همچنين ميتوانيد جهت كسب اطلاعات بيشتر صفحات اجتماعي ما در اينستاگرام و تلگرام را دنبال كنيد. 

همايش به دليل شيوع بيماري كرونا به صورت مجازي و آنلاين برگزار مي‌شود.

 

محور  هاي همايش

Magnetic Resonance Imaging

Electroencephalography

Positron Emission Tomography

Magnetoencephalography 

Optical Imaging

Transcranial Magnetic Stimulation

Other Neuroscience Areasمقالات پذیرش شده در