همایش دبیران مجلات علوم پزشکی ایران آبان 97

همایش دبیران مجلات علوم پزشکی ایران

Conference of Iranian Medical Journals Editors

همایش دبیران مجلات علوم پزشکی ایران

همایش دبیران مجلات علوم پزشکی ایران در تاریخ ۳۰ آبان ۱۳۹۷ تا ۱ آذر ۱۳۹۷ توسط دانشگاه علوم پزشکی مشهد و کمیسیون نشریات وزارت بهداشت-انجمن سردبیران نشریات علوم پزشکی ایران-انجمن دبیران نشریات علمی اروپا در شهر مشهد برگزار گردید.این همایش تحت حمایت سیویلیکا بوده است و به محض اتمام مراحل نمایه سازی، مقالات آن از طریق همین پایگاه منتشر خواهد شد.


همایش دبیران مجلات علوم پزشکی ایران (conference of Iranian Medical Journals Editors)، به همت معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پرشکی مشهد و با همکاری انجمن سردبیران نشریات علوم پزشکی ایران، کمیسیون نشریات وزارت بهداشت و انجمن دبیران مجلات علمی اروپا (EASE)، در تاریخ 30 آبان و 1 آذر 97 در تالار ابن سینا واقع در دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می شود. این همایش دو روزه، میزبان جمعی از ناشرین و سردبیران نشریات علمی پژوهشی داخلی و خارجی در حیطه علوم پزشکی و سایر علاقمندان خواهد بود.
 
محورهای همایش:
 
نمایه سازی در پایگاههای داده های علمی 

 انتشار آنلاین مقالات 
 
تقلب علمی و سرقت ادبی 

ارزیابی و تصمیم گیری در مورد پیش نویسهای مقالات 

شایان ذکر است پژوهشگران می توانند تمامی نتایج پژوهشهای خود در حیطه های مرتبط  و با موضوعات خارج از محورهای مذکور را نیز جهت ارائه در همایش، با عنوان مقاله آزاد به دبیرخانه ارسال نمایند.

این همایش دو روزه، میزبان جمعی از ناشرین، سردبیران، مدیران و کارشناسان نشریات علمی پژوهشی داخلی و خارجی در حیطه علوم پزشکی و سایر علاقمندان خواهد بود.مقالات پذیرش شده در همایش دبیران مجلات علوم پزشکی ایران