اولین کنگره بین المللی علوم اعصاب (نوروتکنولوژی و نقشه برداری مغزی)

اولین کنگره بین المللی علوم اعصاب (نوروتکنولوژی و نقشه برداری مغزی)

First International Congress on Neuroscience

اولین کنگره بین المللی علوم اعصاب (نوروتکنولوژی و نقشه برداری مغزی)

اولین کنگره بین المللی علوم اعصاب (نوروتکنولوژی و نقشه برداری مغزی) در تاریخ ۲ آبان ۱۳۹۷ تا ۴ آبان ۱۳۹۷ توسط مرکز تحقیقات علوم اعصاب شیراز و ستاد توسعه علوم شناختی معاونت ریاست جمهوری، مرکز ملی نقشه برداری مغزی در شهر شیراز برگزار خواهد شد.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.


مرکز تحقیقات علوم اعصاب شیراز با همکاری ایران و تعدادی از موسسات داخلی و خارجی، همایش بین المللی علوم اعصاب (International Neuroscience Forum) را در تاریخ 2-4 آبان 1397 در شهر شیراز برگزار خواهد کرد. 

هدف از برگزاری اولین همایش بین المللی علوم اعصاب، گردهمآیی متخصصین علوم اعصاب پایه و بالینی از سراسر جهان می باشد تا آخرین دیدگاه ها و پیشرفت های علمی علوم اعصاب به اشتراک گذاشته شود. در این همایش جدیدترین دیدگاه های بالینی و تحقیقاتی در بیماری های نورولوژیک مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت. علاوه براین، سمپوزیوم هایی در رابطه با اخلاق در علوم اعصاب و همچنین آموزش در علوم اعصاب برگزار خواهد شد. در بخش دانشجویی این همایش نیز، تالار گفتگوی محققین جوان و مسابقات دانشجویی برگزار خواهد شد.   

 

گروه های هدف 

۱. متخصصین علوم اعصاب 

۲. متخصیین نورولوژی 

۳. متخصصین جراحی مغز و اعصاب 

۴. متخصصین اخلاق پزشکی 

۵. متخصصین علوم تربیتی 

۶. پزشکان عمومی 

۷. داروسازان 

۸. پرستاران

 

محورهای کنگره:

 

- Neuro informatics

- Neuroprosthetics & brain implant

- Neuromodulation 

- Neurocomputing

- Machine assissted therapy

- Neural network

- Neuro ethics

- Neuro-education and nursing